Главная страницаКалендарь рыбака-прогноз клёваФотогалереяВидео о рыбалкеПолезные советыКарта мира GoogleПрогноз погодыФорумРецепты
Болезни рыб и паразитыСамоделки своими рукамизаконы о рыбалке в УкраинеРыболовные магазины ХмельницкогоУзлы рыболовныеРыбак и юмор, приколы. карикатуры о рыбалкеКниги о рыбалкеКарта сайтаКонтакты

Авторизация


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/porybach/public_html/administrator/components/com_comprofiler/library/cb/cb.database.php on line 459

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/porybach/public_html/modules/mod_cblogin/mod_cblogin.php on line 81

Вам нужен сайт?

Заказать сайт

Мы в контакте

Обмен ссылками

Разместите у себя нашу кнопку. Свяжитесь с нами (контакты) для обмена ссылками.

 

Хмельницкий рыболовный клуб - Порыбачим!
код кнопки:
 
 <a href="http://porybachim.com.ua"><img src="http://porybachim.com.ua/images/stories/Decor/porybachim-88X31.gif" alt="Хмельницкий рыболовный клуб - Порыбачим!" width="88" height="31" border="0"></a>

Из фотогалереи


походная кухня (фоторецепты...Хмельницкая мормышка-2014-1...Хмельницкий фидер 2014-30...
Рыболовные места Хмельницкой области
Сейчас 459 гостей и 1 пользователь онлайн
Oleg1102,
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня199
mod_vvisit_counterВчера581
mod_vvisit_counterНа этой неделе199
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе4525
mod_vvisit_counterВ этом месяце9381
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце21091
mod_vvisit_counterВсе2312044

2018-12-16 10:13
Рассказываю про свой улов
 
Пользователи : 9164
Статьи : 141
Просмотры материалов : 2694484
Сообщения чата
только для авторизованых

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/porybach/public_html/components/com_jcomments/jcomments.php on line 139
Нерестовый запрет ловли в Хмельницкой области  2014
 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
(ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО)

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області
 
 

НАКАЗ № 32

(19 березня 2014 року, м.Хмельницкий)

 

 

«Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2014 році»

 

    Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.06.2011 року , постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року №1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», згідно п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 року № 33 і зареєстрованих в Мінюсті України 25 травня 1999 року за № 326/3619, п.п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства» затверджених наказом Держкомрибгоспу № 19 від 15.02.1999року, зареєстрованих в Мінюсті України за № 269/3562 від 28.04.1999р,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2014 році:

1.1. Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:

• В усіх водосховищах, озерах, ставках з 01 квітня по 10 червня (включно) 2014 року;
• У всіх річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно) 2014 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені )з 01 квітня по 30 червня (включно) 2014 року.

1.2 Промисловий вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій облаеті у такі строки:

• У Дністровському водосховищі — з 01 квітня по ЗО червня (включно) 2014 р.
• У водойміохолоджувачі Хмельницької АЕС — з 01 квітня по 28 травня (включно) 2014 р.

1.3. У період виношування річковим раком ікринок, личинок, заборонити вилов — з 01 квітня по 20 червня 2014 р. (включно).

2. Інспекторському складу, сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибоохорони даний наказ довести до відома райдержадміністрацій, громадських об’єднань (УТМР) та оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів і про проведення дво-тримісячників з їх охорони. Інформацію про проведену роботу та копії опублікованих матеріалів надати до Хмельницькрибоохорони до 28 березня 2014 року.

2.1. Інспекторському складу відповідно до затверджених планів спільно з правоохоронними органами, райдержадміністраціями, рибодобувними організаціями та громадськими об’єднаннями (УТМР) провести дво-тримісячники з охорони водних біоресурсів в період заборони їх вилову.

2.2. Заборонити організацію змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.

2.3. Заборонити під час нерестового періоду проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.) крім суден спеціально-уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

2.4. В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега, згідно додатку № 1.

2.5. Інспекторському складу Управління систематично вести спостереження за ходом нересту і станом на 25-те число кожного місяця подавати інформацію до Хмельницькрибоохорони.

2.6. Довести до відома суміжних областей, які межують з Хмельницькою областю інформацію щодо встановлених термінів заборони на вилов водних біоресурсів на межуючих водних об’єктах.

3. Начальнику відділу охорони водних біоресурсів Хмельницькрибоохорони Бугриму В.О. забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони відтворення водних біоресурсів у нерестовий період 2014 року.

4. Сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом ознайомити відповідальних осіб з наказом особисто під підпис.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник Хмельницькрибоохорони С.О. Савіцький

 

 

 

 

 

Додаток наказу № 32 від 19.03.2014 р.

 

Перелік Ділянок водойм Хмельницької області де спортивнолюбительське рибальство дозволено в нерестовий період 2014 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.

 

Дністровське водосховище:

 

1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу;

2.р. Смотрич в адміністративних межах с.Устя ;

3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;

4. Туристичний комплекс «Ксенія» вниз по течії 1 км і проти течії 1км.

5. Від Гораївського водозабору  – до  с. Гораївка;

6. Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.

7. Від с. Пижівка до с. Лоївці;

8. Від с. Березівка  вверх по течії до с. Шибутинці  р. Данилівна;

9. База відпочинку с. Куражин проти течії  1 км.

10. База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км;

 

Мислятинське водосховище

 

Від с. Мислятин до с. Дібровка

 

р. Бужок

 

500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка “Анаставці верхні”.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить